Ginekologia Podkategoria: Ginekologia

 • NZOZ Zdrówko »

  W naszej klinice, która działa na terenie Bydgoszczy posiadamy komfortowe warunki do leczenia. Specjalizujemy się w realizowaniu leczenia niepłodności. W naszej klinice stosujemy najnowsze metody leczenia w tym in vitro. Oferujemy również usługi, które realizuje ginekolog. Posiadamy również nowoczesny sprzęt, który pozwala nam na wykonanie profesjonalnej rehabilitacji, w tym najmłodszych dzieci od wieku niemowlęcego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do korzystania z usług naszej kliniki niepłodności!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • ginekolog w anglii »

  Zapraszam do skorzystania z pomocy ginekologa- specjalisty. W moim gabinecie otrzymacie Państwo konsultacje ginekologiczne z zakresu antykoncepcji i zapobiegania ciąży, hormonalnej terapii uzupełniającej, prowadzenia ciąży, opieki okołoporodowa, KTG płodowa, USG przezpochwowe, genetyczne, szczepień i typowania zarazka HPV, krioterapii, kriochirurgii, cytologii, nietrzymania moczu. Wykwalifikowany ginekolog zajmie się Wami w współczesnym i dobrze wyposażonym gabinecie, gdzie samo pytanie nie będzie budziło żadnych obaw. Do ginekologa można umawiać się telefonicznie czy za pomocą poczty elektronicznej. Na audiencję można też tradycyjnie zarejestrować się w okienku przed gabinetem ginekologicznym.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • buldeckawozniak.pl »

  Wśród powodów, dla których kobieta umawia się na wizytę w gabinecie ginekologicznym jest ciąża. W Łodzi dobry ginekolog to nie lada wyzwanie dla poszukujących. Lekarz tej dziedziny to nie tylko specjalista lecz także osoba, która w przypadku ciężarnej pacjentki, dba o zdrowie dwóch osób. Komfort psychiczny kobiety w ciąży odbija się przecież na rozwoju jej dziecka.

  Data dodania: 24 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Położna w Białymstoku »

  Gabinet ginekologiczny dr Anny Kluz-Kowal zaprasza wszystkie pacjentki z Białegostoku i okolicznych miejscowości. Zakres usług to pełna opieka ginekologiczna i położnicza włącznie z konsultacjami, diagnostyką i leczeniem. Dr Anna Kluz-Kowal posiada wieloletnie doświadczenie jako pracownik Kliniki Ginekologii i Onkologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku i Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego. Zapraszamy do sprawdzenia oferty zaprezentowanej na stronie internetowej!

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Białystok »

  Zachęcamy do zapoznania się z działalnością naszego hospicjum dla dzieci. Zapewniamy, że przekazanie darowizny naszemu hospicjum jest bardzo łatwe. Hospicjum bezpłatnie wypożycza; specjalistyczny sprzęt medyczny (m. in. : koncentrator tlenu, pulsoksymetr, pompy infuzyjnych, ssaki, inhalatory, itp. ). Polecamy!

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum ginekologii gliwice »

  Ginekologia plastyczna współcześnie cieszy się bardzo dużą popularnościa. Na przeciw oczekiwaniom swoich klientów Serafin Clinic oferuje szeroki zakres zabiegów mających zadbać o nasze samopoczucie i nieskazitelny wygląd zewnętrzny. Klinika powstała z myślą zapewnienia kompleksowej pomocy.

  Data dodania: 28 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA - Michał Michalski »

  Zapraszamy do naszego gabinetu ginekologicznego, prowadzonego przez doświadczonego specjalistę położnictwa dr Michalskiego. Badania prenatalne w Żorach przeprowadzane są przy użyciu bezpiecznego i specjalistycznego sprzętu, co gwarantuje wczesne wykrycie nieprawidłowości w przebiegu ciąży. Zachęcamy do wizyty w naszym gabinecie.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Klinika medycyny estetycznej »

  Zapraszamy bardzo serdecznie do Kliniki Beautymedica wszystkich tych, którym mocno zależy na bardziej atrakcyjnym wyglądzie. Mówimy w tym momencie o zabiegach medycyny estetycznej, stomatologii estetycznej, urologii oraz ginekologii. Szczególnie chcielibyśmy polecić takie zabiegi jak powiększanie ust, karboksyterapia Warszawa czy chociażby depilacja laserowa. Więcej o Klinice Beautymedica znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ginekologia

Ginekologia - nowa strona:

Adres: