Lekarstwa Podkategoria: Lekarstwa

 • Spray Acatar »

  Problemy z podrażnionym nosem? Wiemy jak pomóc! Acatar Fast czyli wyrób medyczny zawierający wodę morską, to niezawodny sposób na udzielenie naturalnej pomocy Twojemu nosowi. W skład Acatar Fast wchodzi m.in. chlorek sodu, olejek eukaliptusowy, olejek miętowy i olej z rokitnika zwyczajnego. Odwiedź stronę i pobierz pełną ulotkę.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Xenna »

  Posiadasz doraźne zaparcia i nie wiem, w jaki sposób sobie z nimi radzić? Zaufaj firmie UPC Zdrowie, wejdź na stronę i wybierz preparat idealny dla siebie. Xenna to jeden z najbardziej znanych na naszym rynku preparatów, który pomógł wielu osobom z tego typu problemami. Zaufaj USP Zdrowie i walcz ze swoimi dolegliwościami skutecznie!

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.ibuprom.pl »

  Hasło "Silniejszy lek od bólu" doskonale oddaje skuteczność działania jaką charakteryzuje się Ibuprom. Potwierdzić to mogą setki tysięcy polaków, którzy w sytuacji bólu regularnie sięgają po Ibuprom. Co zrobić gdy ból jest silny, a musimy poradzić sobie z nim błyskawicznie? Odpowiedzią są nowe kapsułki Ibuprom Sprint Caps - trafiające błyskawicznie w źródło bólu.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lek medyczny Stoperan »

  Stoperan to efektywny lek na biegunkę, który możesz zakupić bez recepty w każdej polskiej aptece. Efekt jego działania jest odczuwalny już w ciągu godziny od podania. Polacy w obliczu biegunki najczęściej sięgają właśnie po Stoperan. Chcesz wiedzieć dlaczego? Poznaj szczegóły działania leku na stronie stoperan.pl – zapraszamy.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.apap.pl »

  Jesteś zdrów jak ryba, jednak czasem odczuwasz różne bóle, głowy, stawów czy pleców? W takiej sytuacji ważne, abyś sięgał po leki sprawdzone i pewne, które będą bezpieczne dla Twojego organizmu. Firma farmaceutyczna UPS Zdrowie oferuje środki najwyższej jakości, w tym bardzo znany lek - Apap, który szybko uśmierzy Twój ból.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.mojaintima.pl »

  Uro-gineintima to marka oferująca linię preparatów na najczęstsze dolegliwości intymne dla kobiet, które są dostępne bez recepty. Dzięki nim, bez kolejek, możesz wyleczyć swoje dolegliwości szybko i skutecznie. Dzięki UPC Zdrowie i Uro-gineintima sama stwierdzisz co Ci dolega, skutecznie sobie pomożesz oraz utrzymasz ten stan długo.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lekarstwa

Lekarstwa - nowa strona:

Adres: