Chirurgia plastyczna Podkategoria: Chirurgia plastyczna

 • Plastyka pochwy »

  W naszej klinice wykonujemy pełen zakres zabiegów z zakresu Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. W ramach korekcji defektów poporodowych na szczególną uwagę zasługują dwie najczęściej spotykane dolegliwości tj. żylaki krocza oraz plastyka pochwy.Plastyka pochwy jest standardową operacją ginekologiczną. Operacje plastyczne pochwy wykonuje się w stanach obniżenia jednej lub obu ścian pochwy, zwłaszcza w obecności pęknięcia lub nadmiernego rozciągnięcia krocza. Do etapów tej operacji należą: plastyka przedniej ściany pochwy, plastyka tylnej ściany z ew. operacja przepukliny.

  Data dodania: 11 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna »

  Działamy na terenie Bielska Białej, gdzie naszym klientom możemy zapewnić profesjonalne usługi, które obejmują szerokiego zakresu usług medycznych. Wszystkim naszym pacjentom zapewniamy między innymi wykonanie diagnostyki z wykorzystaniem najlepszych metod i nowoczesnego sprzętu, co pozwala nam na dopasowanie poszczególnych terapii. Gwarantujemy naszym pacjentom również doskonałe i komfortowe warunki leczenia oraz leczenie ze strony doświadczonych specjalistów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do współpracy!

  Data dodania: 27 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bożena Jaklik »

  Musisz zrobić zmniejszenie piersi ponieważ już masz dość problemów z biustem? Nasz gabinet gwarantuje wam dyskrecje oraz profesjonalizm jeśli chodzi o tego typu zabiegi. Jako jedyni na rynku zapewniamy indywidualne konsultacje, dzięki którym dowiesz się dokładnie jak taka operacja plastyczna będzie wyglądać. Zdecydowanie polecamy wam zapoznać się z naszą ofertą!

  Data dodania: 11 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • dr Grzesiak Chirurg Plastyczny »

  Specjalnością naszej kliniki jest realizowanie zarówno usług z zakresu medycyny estetycznej a także zabiegów chirurgii plastycznej. Działamy na terenie Warszawy, gdzie naszym pacjentom zapewniamy zarówno komfortowe warunki, w których realizowane są zabiegi oraz najwyższy standard usług. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Źródlana Medycyna Estetyczna Zielona Góra »

  Źródlana Centrum Medyczne posiada szeroki wachlarz zabiegów z medycyny estetycznej, stomatologii, rehabilitacji i podologii. Zatrudniamy jedynie doświadczonych lekarzy, którzy potrafią dobrać właściwy sposób leczenia i wykonywać zabiegi związane z plastyką wałów okołopaznokciowych, leczeniem nadpotliwości czy endodoncją.

  Data dodania: 22 09 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna - nowa strona:

Adres: