Medyczne strony internetowe Kategoria: Medyczne strony internetowe

Medyczne strony internetowe - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • zdrowydiabetyk.pl »

  Kontrolowanie cukrzycy jest jak najbardziej możliwe. Wystarczy jedynie znać normy pomiaru glukometrem, które można znaleźć na naszym blogu. Oprócz tego można znaleźć u nas również wiele innych artykułów na temat choroby, które pozwolą na lepsze jej kontrolowanie i naprawdę dokładne poznanie tej. Wszystkie osoby zapraszamy zatem do naszego serwisu.

  Data dodania: 04 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • stomalife.pl »

  Zapraszamy wszystkie osoby do zapoznania się z naszą kampanią społeczną dotyczącą stomii. Głównym celem prowadzonej przez nas kampanii jest zwiększenie tolerancji dla ludzi zmagających się z tą przypadłością. Chcemy wszystkim pokazać, że posiadanie stomii to nie jest powód do wstydu i unikania kontaktu z ludźmi.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Klinika medycyny estetycznej »

  Zapraszamy bardzo serdecznie do Kliniki Beautymedica wszystkich tych, którym mocno zależy na bardziej atrakcyjnym wyglądzie. Mówimy w tym momencie o zabiegach medycyny estetycznej, stomatologii estetycznej, urologii oraz ginekologii. Szczególnie chcielibyśmy polecić takie zabiegi jak powiększanie ust, karboksyterapia Warszawa czy chociażby depilacja laserowa. Więcej o Klinice Beautymedica znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Medicalonline.pl »

  Od teraz poszukiwanie dostawców, dystrybutorów, klientów i innych partnerów biznesowych z branży medycznej będzie znacznie prostsze. Zapoznaj się z portalem MedicalOnline i działaj! Znajdziesz tam katalog produktów i usług oraz dział, w którym możesz znaleźć lub zamieścić szczegółowe zapytania ofertowe.

  Data dodania: 02 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Powiększanie piersi, Aquafilling, liposukcja - Perfekcyjna »

  Blog perfekcyjna jest stworzony z myślą o kobietach i dla kobiet. Znajdziecie na nim opisy, artykuły i opinie na temat najbardziej popularnych zabiegów z medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, zdrowiu i urodzie. Sprawdź metody powiększania piersi, modelowania sylwetki i odsysania tłuszczu, oraz wiele więcej.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Podlaskie Centrum Słuchu i Mowy SŁUCHMED »

  Podlaskie Centrum Słuchu i Mowy SŁUCHMED to nowoczesna placówka medyczna, specjalizująca się w leczeniu zaburzeń słuchu, głosu oraz mowy dzieci i dorosłych.
  W naszym Centrum Medycznym zapewniamy konsultacje lekarskie i badania diagnostyczne w ramach poradni audiologicznej, foniatrycznej, otolaryngologicznej, alergologicznej, neurologicznej, neurochirurgicznej i logopedycznej.
  • Wysokospecjalistyczne badania słuchu dzieci i dorosłych:
  - ABR (słuchowe potencjały wywołane)
  - ASSR (potencjały słuchowe stanu ustalonego)
  • Kompleksowa diagnostyka słuchu od narodzin dziecka
  • Diagnostyka i terapia zaburzeń centralnego przetwarzania słuchowego
  • Diagnostyka i leczenie szumów usznych
  • Kompleksowe badania słuchu dzieci i dorosłych:
  - OAE – otoemisja akustyczna
  - audiometria tonalna
  - audiometria impedancyjna
  - audiometria mowy (słowna)
  - audiometria uwarunkowana bodźcem wzrokowym (VRA)
  - audiometria zabawowa
  - próby nadprogowe
  • Diagnostyka zawrotów głowy – badanie videonystagmografia (VNG),
  próby kaloryczne, posturografia,
  • Badanie fiberoskopowe trzeciego migdałka
  • Videostroboskopia krtani
  • Videootoskopia
  • Inhalacje AMSA
  • Rehabilitacja głosu i mowy, emisja głosu
  • Zabiegi laryngologiczne
  • Aparaty słuchowe
  Wiele innych

  Data dodania: 22 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Salon masażu relaksacyjnego Relax Mind Body »

  Salon masażu Relax Mind Body w Warszawie zaprasza osoby zapracowane i zmęczone. W naszym gabinecie masażu będziecie mogli się zrelaksować i zapomnieć o codziennych troskach. Przygotowane przez nas masaże skutecznie pomagają na różnego rodzaju zwyrodnienia kręgosłupa. Szczególnie polecamy masaż leczniczy pacjentom, którzy większość doby pracują przy biurku w biurze. Nasze grono masażystów posiada długoletnie doświadczenie oraz liczne certyfikaty, które gwarantują wysokie umiejętności wykonywanych zabiegów leczniczych. Zafunduj sobie odrobinę relaksu i skorzystaj z naszej oferty masażów relaksacyjnych, które długi czas poprawiają samopoczucie.

  Data dodania: 23 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • pocztazdrowia.pl »

  Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w życiu każdego z na jest zdrowe odżywianie i dbanie o siebie. Właśnie z tego powodu uruchomiliśmy PocztaZdrowia. pl. Jest to nowoczesne miejsce, gdzie możesz znaleźć wiele darmowych artykułów na temat odżywiania, naturalnego leczenia oraz wielu innych. Wszystko opracowane przez ekspertów, którzy znają się na swojej pracy i z pewnością będą w stanie Ci jak najlepiej doradzić. Nie warto jednak z tym czekać, ale jak najszybciej zainteresować się tym, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek przy pracy »

  Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania profesjonalnych oraz kompleksowych usług przy odzyskiwaniu odszkodowań pozwala nam zapewnić między innymi skuteczne odzyskiwanie między innymi takich odszkodowań jak odszkodowanie za błąd medyczny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 28 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jak dostać odszkodowanie za błąd medyczny »

  Błądmedyczny. com. pl zachęca do kontaktu wszystkie ofiary tak zwanego błędu w sztuce medycznej, który skutkuje czasowym lub stałym uszczerbkiem na zdrowiu lub utratą życia. Strona oferuje kompleksową pomoc swoich prawników, którzy szacują poniesione straty oraz oceniają wysokość zadośćuczynienia za poniesione szkody.

  Data dodania: 26 03 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Medyczne strony internetowe

Medyczne strony internetowe - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: