Inne strony medyczne Podkategoria: Inne strony medyczne

 • Znamlek.pl Opinie o lekach »

  Zapraszamy do skorzystania z portalu internetowego ZnamLek. pl – to dzięki niemu możesz znaleźć opinie o lekach, kosmetykach i suplementach diety. W sprzedaży jest ich obecnie tak dużo, że wybranie tych najbardziej skutecznych może być problemem. Dlatego dzięki tysiącom opinii na portalu ZnamLek. pl znajdziesz te, które będą mogły spełnić wszystkie twoje oczekiwania. Oprócz opinii znajdziesz tu także komplet informacji o produktach. Dodawaj także własne i pomagaj innym w wyborze tych najlepszych.

  Data dodania: 06 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Centrum Opieki Seniora »

  Jeżeli potrzebują państwo dla siebie lub dla kogoś starszego z rodziny wysokiej jakości pomocnych produktów do codziennych czynności w kuchni, to nasz sklep internetowy Centrum Opieki Seniora oferuje niezwykle wysokiej jakości produkty oraz akcesoria. W sytuacji, gdy siła i sprawność rąk osób starszych nie są już takie, jak kiedyś, to oferowane przez nas produkty mogą w znaczącym stopniu pomóc w tych codziennych czynnościach. Oferujemy Państwu między innymi otwieracze do butelek i puszek, czy też kubki ułatwiające karmienie osób.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm u dzieci »

  Choroba ta dotyczy jedną na dwieście osób - zwłaszcza panów, o wiele rzadziej kobiet. Przewodnim przejawem tej choroby jest niedorozwój predyspozycyj społecznościowych oraz opór w stosunku do wszelakich transformacji w otaczającym świecie. Ze względu na to, iż Zespół Aspergera nie ma szczegółowo stwierdzonych własności symptomatycznych, jest on nierzadko mylony z pokrewnymi chorobami takimi jak np. zaburzenie semantyczno-pragmatyczne.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szczupła sylwetka »

  Powoli zaczynamy przywiązywać jeszcze większą uwagę do swojego wizerunku i tym samym coraz więcej jednostek zaczyna o siebie dbać. Nawet jeżeli ktoś nie sprawił owego etapu to rozpoczyna odczuwać z owego względu dyskomfort oraz presję środowiska. Zamiast zatem narażać się na ostracyzm należałoby już teraz zrozumieć niezmiernie skuteczny środek na stracenie paru kilogramów. Dobrze jest na przykład odwiedzić stronę dietek.pl, bowiem tylko na niej znajduje się przepis na personalnie dobraną dietę, a także przepis na oczyszczanie całego organizmu. Traktując się do wydanych tam zasad w krótkim czasie można zgubić na wadze kilka kilo i do owego zyskać poprawę zdrowia.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja laserowa Łódź »

  Wychodząc na przeciw wzrostowi zainteresowania usługami salonów kosmetycznych stworzyliśmy łódzki informator kosmetyczny. Posiada on za działanie pokazać najodpowiedniejsze środki na utrzymanie oraz reperację urody. Oglądając nadmieniony przewodnik widoczny pod adresem www.Laser-Glamour.pl jakakolwiek zaciekawiona petentka chodząc do salonu kosmetycznego będzie posiadała pewność, iż własną estetykę powierza fachowcom najwyższej klasy. Bądź dlatego na bieżąco z najdoskonalszymi sposobami na naprawę atrakcyjności w salonach medycyny estetycznej.

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak dostać odszkodowanie za błąd medyczny »

  Błądmedyczny. com. pl zachęca do kontaktu wszystkie ofiary tak zwanego błędu w sztuce medycznej, który skutkuje czasowym lub stałym uszczerbkiem na zdrowiu lub utratą życia. Strona oferuje kompleksową pomoc swoich prawników, którzy szacują poniesione straty oraz oceniają wysokość zadośćuczynienia za poniesione szkody.

  Data dodania: 26 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża objawy »

  Poza tym jakie istotne jest dalsze rozmnażanie dla istnienia danego gatunku, poczucie posiadania dziecka jest najpiękniejsze na świecie. Jednakże po czym poznać czy to uczucie będzie nam wkrótce znane? To banalne, na witrynę www pierwszeobjawyciazy.net i poczytaj przedstawione pod tym adresemopisy wczesnych objawów ciąży. Prócz tego są tu też zaprezentowane symptomy o których większość ludzi nie rozważyłaby że mogą oznaczać przyszłe macierzyństwo.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek przy pracy »

  Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania profesjonalnych oraz kompleksowych usług przy odzyskiwaniu odszkodowań pozwala nam zapewnić między innymi skuteczne odzyskiwanie między innymi takich odszkodowań jak odszkodowanie za błąd medyczny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 28 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Podlaskie Centrum Słuchu i Mowy SŁUCHMED »

  Podlaskie Centrum Słuchu i Mowy SŁUCHMED to nowoczesna placówka medyczna, specjalizująca się w leczeniu zaburzeń słuchu, głosu oraz mowy dzieci i dorosłych.
  W naszym Centrum Medycznym zapewniamy konsultacje lekarskie i badania diagnostyczne w ramach poradni audiologicznej, foniatrycznej, otolaryngologicznej, alergologicznej, neurologicznej, neurochirurgicznej i logopedycznej.
  • Wysokospecjalistyczne badania słuchu dzieci i dorosłych:
  - ABR (słuchowe potencjały wywołane)
  - ASSR (potencjały słuchowe stanu ustalonego)
  • Kompleksowa diagnostyka słuchu od narodzin dziecka
  • Diagnostyka i terapia zaburzeń centralnego przetwarzania słuchowego
  • Diagnostyka i leczenie szumów usznych
  • Kompleksowe badania słuchu dzieci i dorosłych:
  - OAE – otoemisja akustyczna
  - audiometria tonalna
  - audiometria impedancyjna
  - audiometria mowy (słowna)
  - audiometria uwarunkowana bodźcem wzrokowym (VRA)
  - audiometria zabawowa
  - próby nadprogowe
  • Diagnostyka zawrotów głowy – badanie videonystagmografia (VNG),
  próby kaloryczne, posturografia,
  • Badanie fiberoskopowe trzeciego migdałka
  • Videostroboskopia krtani
  • Videootoskopia
  • Inhalacje AMSA
  • Rehabilitacja głosu i mowy, emisja głosu
  • Zabiegi laryngologiczne
  • Aparaty słuchowe
  Wiele innych

  Data dodania: 22 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Klinika medycyny estetycznej »

  Zapraszamy bardzo serdecznie do Kliniki Beautymedica wszystkich tych, którym mocno zależy na bardziej atrakcyjnym wyglądzie. Mówimy w tym momencie o zabiegach medycyny estetycznej, stomatologii estetycznej, urologii oraz ginekologii. Szczególnie chcielibyśmy polecić takie zabiegi jak powiększanie ust, karboksyterapia Warszawa czy chociażby depilacja laserowa. Więcej o Klinice Beautymedica znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne strony medyczne

Inne strony medyczne - nowa strona:

Adres: