Przychodnie i kliniki Kategoria: Przychodnie i kliniki

Przychodnie i kliniki - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA Sp. z o.o. Sp.K. »

  Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA z Krakowa jest miejscem, które rozwiązuje liczne problemy w obrębie kręgosłupa. Jej pracownicy lecza między innymi dyskopatie, niestabilność kręgosłupa, kręgozmyk, bóle kręgosłup, nerwobóle, zaburzenia ruchomości kręgosłupa, skoliozy, zmiany zwyrodnieniowe, wąski kanał kręgowy.

  Data dodania: 12 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Odtrucie alkoholowe Gdańsk »

  Czy wiesz, co najlepsze jest na kaca? Jak sprawić, by jak najszybciej dojść do siebie?
  Próbujesz na różne sposoby, a nadal nie czujesz się lepiej? Przygotowaliśmy kroplówki, które zawierają wszystko, czego potrzeba do odtrucia alkoholowego. Działamy na terenie Gdańska i Sopotu.
  W błyskawicznym tempie uzupełnimy elektrolity, glukozę, wodę i inne straty w organizmie.

  Data dodania: 09 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • STACJA ZDROWIE S.C. »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki wszystkie osoby, które pragną w odpowiedni sposób zadbać o swoje zdrowia. Nasi fizjoterapeuci są w stanie każdej osobie przedstawić odpowiednie ćwiczenia, które pozwolą na uzyskanie świetnego samopoczucia i świetnego wyglądu. Jak najbardziej warto zatem odpowiednio podchodzić do sprawy i wybierać naszą ofertę.

  Data dodania: 28 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • lepiejzobacz.cz »

  Nasza Klinika Provisus mieszcząca się w Czechach – tuż przy polskiej granicy – przyjmuje polskich pacjentów cierpiących na zaćmę w ramach refundowania przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Pracujący w niej doświadczeni polscy chirurdzy przeprowadzają więc bezpłatne i dostępne bez kolejek zabiegi usunięcia zaćmy.

  Data dodania: 16 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Leczenia Dyskopatii Tomasz Kęsy Reha-Master »

  Nasze centrum rehabilitacji specjalizuje się w leczeniu dyskopatii z wykorzystaniem nowoczesnych metod bezoperacyjnych. Posiadamy wysokie kwalifikacje i stale poszerzamy swoją wiedzę na temat dostępnych metod terapii, które pozwalają pomóc pacjentom zmagającym się z chorobami kręgosłupa i zmianami zwyrodnieniowymi stawów.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Mysłowice Boliłapka »

  W ofercie naszego gabinetu weterynaryjnego znajdziecie Państwo kompleksowe usługi, na które składa się profilaktyka i leczenie psów, kotów, gryzoni i innych zwierząt. Umożliwiamy dojazd do klienta oraz pełnimy całodobowy dyżur w razie nagłych przypadków. Prowadzimy także sprzedaż profesjonalnej karmy i akcesoriów.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Weterynaryjna Przystań »

  Na ofertę naszej przychodni weterynaryjnej składa się szeroki zakres usług, dzięki czemu kompleksowo zajmiemy się profilaktyką i leczeniem Państwa pupila. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne kompetencje do przeprowadzania zabiegów chirurgicznych i leczenia farmakologicznego. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • podolog-warszawa.pro »

  Stopy są dla nas bardzo ważne, ponieważ spędzamy na nich większość dnia, a nawet życia. Jeżeli pojawił się jakiś problem natury zdrowotnej Twoich stóp, który uniemożliwia ci swobodne na nich poruszanie, powinieneś skonsultować to z dobrym podologiem, np. tym przyjmującym w stolicy w gabinecie Body Move.

  Data dodania: 22 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • ultimed.com.pl »

  W naszych gabinetach lekarskich przyjmują specjaliści z dziedziny chorób wewnętrznych, endkrynologii, diabetologii oraz ginekologii i położnictwa, Choć połączenie specjalizacji może się wydawać dziwne i przypadkowe, odnosi ogromne sukcesy w przypadku leczenia chorób cywilizacyjnych, takich jak otyłość, nadciśnienie tętnicze czy cukrzyca oraz w przypadku diagnozowania oraz leczenia niepłodności wśród kobiet. Ścisła współpraca i szybkie konsultacje to klucz do sukcesu w leczeniu nawet skomplikowanych przypadków.

  Data dodania: 05 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Integrative Medical Center Sp. z o.o. »

  Czy słyszałeś, że hipertermia może być skuteczną metodą w leczeniu onkologicznym? Odpowiednie pogrzanie ciała i doprowadzenie go do stałej, delikatnie podwyższonej temperatury sprawia, że pobudzone zostają procesy odpornościowe. Dzięki temu, ciało zaczyna samodzielnie walczyć z wrogimi komórkami, a to pomaga wrócić do zdrowia.

  Data dodania: 28 12 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Przychodnie i kliniki

Przychodnie i kliniki - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: