Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA Sp. z o.o. Sp.K.

Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA z Krakowa jest miejscem, które rozwiązuje liczne problemy w obrębie kręgosłupa. Jej pracownicy lecza między innymi dyskopatie, niestabilność kręgosłupa, kręgozmyk, bóle kręgosłup, nerwobóle, zaburzenia ruchomości kręgosłupa, skoliozy, zmiany zwyrodnieniowe, wąski kanał kręgowy.

Szczegóły strony https://rehaorthopedica.pl:

Podlinkuj stronę https://rehaorthopedica.pl:

Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA Sp. z o.o. Sp.K.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Implantologia - profesjonalna klinika »

  Klinika Implantologii oferuje profesjonalne kuracje implantologiczne i implantoprotetyczne. Przez zabiegi pacjenci mają szansę zlikwidować zarówno nieduże ubytki, jak i zdobyć zupełnie nowe zęby. Klinika oferuje swoje doskonałe usługi na obszarze Szczecina, gdzie znajduje się jej siedziba. Obsługa kliniki to rzesza dyplomowanych specjalistów w zakresie ortodoncji, wciąż podnoszących swoją wiedzę. Szczecin - Podzamcze, ul. Wielka Odrzańska 31 b, tel. +48 91 812 88 88, rejestracja@stomatologia.szczecin.pl

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Badań DNA Sp. z o.o. »

  Centrum Badań DNA jest placówką badawczą oferującą szeroką gamę nowoczesnych usług diagnostycznych związanych przede wszystkim z genetyką. Przeprowadzamy między innymi kompleksowe badania genetyczne, w tym badania DNA takie, jak choćby testy na ojcostwo. Ponadto, w palecie naszych usług znajdziesz między innymi badanie na boreliozę, testy na HPV, markery nowotworowe i znacznie więcej. Działamy, wykorzystując najlepsze osiągnięcia analityki medycznej oraz genetyki, dzięki czemu prezentujemy precyzyjne wyniki badań.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dorosłych według MobileMed.pl »

  Zajmujemy się realizowaniem na rzecz naszych pacjentów na terenie Warszawy szerokiego zakresu terapii, jak fizykoterapia oraz metod rehabilitacji. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów oraz certyfikowanych rehabilitantów, co pozwala nam zapewnić wszystkim naszym pacjentom profesjonalne oraz sprawdzone metody. Rehabilitację wykonujemy zarówno w naszych gabinetach, jak też jesteśmy w stanie darmowo dojechać do naszych pacjentów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do współpracy!

  Data dodania: 18 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Operacja zaćmy Kraków »

  Dzięki rozwojowi techniki oraz postępowi w medycynie zaćma dołączyła do grupy chorób leczonych za pomocą operacji. W Krakowie takie zabiegi przeprowadzane są min. w prywatnym gabinecie okulistycznym www. okulista. com. pl. Jest to miejsce na mapie miasta, dzięki któremu setki pacjentów mogą cieszyć się zdrowym i sprawnym wzrokiem.

  Data dodania: 14 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • OKO PLUS Gliwice »

  Poszukujesz niedrogiego, a jednocześnie profesjonalnego okulisty w swoim mieście? Okoplus – okulista w Gliwicach cennik zamieszcza na swojej stronie internetowej. Możesz zatem sprawdzić ceny badań, zabiegów chirurgicznych czy zabiegów z zakresu okulistyki estetycznej (m. in. wygładzania zmarszczek) i odpowiednio się przygotować.

  Data dodania: 13 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ortoklinik Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością »

  Endoproteza kolana – Ortoklinika – specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie. Oferta zawiera: endoprotezę cementową bez protezy rzepki, endoprotezę cementową z protezą rzepki, endoprotezę jednoprzedziałową, endoprotezę rewizyjną dwuetapowa i inne rodzaje endoprotezy.

  Data dodania: 15 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • genmed.pl »

  Laboratorium Diagnostyki Molekularnej GenMed od ponad 10 lat zajmuje się wykonywaniem najwyższej jakości testów na ojcostwo. Rzetelność, poprawność i standardy analiz genetycznych wykonywanych przez GenMed potwierdzają uznawane na całym świecie, prestiżowe certyfikaty GEDNAP, jakie corocznie przyznawane są laboratorium.

  Data dodania: 01 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka niemcy »

  Jeśli poszukują Państwo pracy w charakterze opiekunki, sprawdzone oferty znajdziecie Państwo na stronie firmy Eurocare. Oferuje ona pracę w Niemczech, na przejrzystych zasadach. Gwarancją bezpieczeństwa jest opieka koordynatora, który czuwa nad pracownikiem przez cały okres pobytu. Eurocare to bezpieczna i pewna praca opiekunki w Niemczech.

  Data dodania: 28 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • ultimed.com.pl »

  W naszych gabinetach lekarskich przyjmują specjaliści z dziedziny chorób wewnętrznych, endkrynologii, diabetologii oraz ginekologii i położnictwa, Choć połączenie specjalizacji może się wydawać dziwne i przypadkowe, odnosi ogromne sukcesy w przypadku leczenia chorób cywilizacyjnych, takich jak otyłość, nadciśnienie tętnicze czy cukrzyca oraz w przypadku diagnozowania oraz leczenia niepłodności wśród kobiet. Ścisła współpraca i szybkie konsultacje to klucz do sukcesu w leczeniu nawet skomplikowanych przypadków.

  Data dodania: 05 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • lepiejzobacz.cz »

  Nasza Klinika Provisus mieszcząca się w Czechach – tuż przy polskiej granicy – przyjmuje polskich pacjentów cierpiących na zaćmę w ramach refundowania przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Pracujący w niej doświadczeni polscy chirurdzy przeprowadzają więc bezpłatne i dostępne bez kolejek zabiegi usunięcia zaćmy.

  Data dodania: 16 06 2018 · szczegóły wpisu »