lepiejzobacz.cz

Nasza Klinika Provisus mieszcząca się w Czechach – tuż przy polskiej granicy – przyjmuje polskich pacjentów cierpiących na zaćmę w ramach refundowania przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Pracujący w niej doświadczeni polscy chirurdzy przeprowadzają więc bezpłatne i dostępne bez kolejek zabiegi usunięcia zaćmy.

Szczegóły strony lepiejzobacz.cz:

Podlinkuj stronę lepiejzobacz.cz:

lepiejzobacz.cz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • NZOZ Centrum Rehabilitacji Artkinezis »

  Wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenie przez naszą firmę usług związanych z rehabilitacją pozwala nam zapewnić naszym pacjentom komfortowe warunki, w których wykonujemy terapie oraz zabiegi, jak też najnowsze metody realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Jednocześnie oferujemy wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów, w tym specjalistyczne porady lekarskie, które pozwalają na dopasowanie właściwych metod rehabilitacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do kontaktu!

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • gapinski.pl »

  Michał Gapiński od lat zajmuje się leczeniem bólu kręgosłupa w Poznaniu. Dzięki zaawansowanym technikom z zakresu chiropraktyki, które poznał w Instytucie Ackermanna w Sztokholmie, potrafi dopasować najbardziej skuteczną metodę dla pacjenta. Jego leczenie i bezpieczny i przynosi oczekiwane efekty.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Endoproteza stawu biodrowego »

  Endoproteza to wykonany ze sztucznego materiału element zastępujący lub wspomagający narząd, który w wyniku choroby utracił swoją funkcję. Implant (endoproteza) jest wszczepiany operacyjnie w miejsce uszkodzonego narządu. Nazwa endoproteza głównie odnosi się do implantów stosowanych w ortopedii np. protezy stawu biodrowego czy stawu kolanowego (wiele innych stawów można zastąpić implantami) Endoprotezą nazywamy po prostu sztuczny staw. Endoprotezoplastyka (alloplastyka) to nazwa operacji, która polega na usunięciu uszkodzonych struktur stawu i zastąpieniu ich sztucznym stawem (implantem). Endoprotezoplastyka dużych stawów – endoproteza stawu biodrowego i stawu kolanowego

  Data dodania: 07 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nadmierne pocenie dłoni »

  Nadpotliwość pierwotna (hyperhidrosis primaria) jest chorobą uwarunkowaną genetycznie (dziedziczoną autosomalnie dominująco), polegającą na nadmiernej stymulacji gruczołów potowych przez układ współczulny. Najczęściej hiperhydroza – nadpotliwość dotyczy tych obszarów ciała, gdzie występuje największe nagromadzenie gruczołów potowych, czyli nadmierne pocenie dłoni, stóp, nadmierne pocenie dołów pachowych, oraz głowy. Najczęściej dominuje jedna dwóch z form: pachowa lub dłoniowo-podeszwowa. Większość pierwotnych form nadpotliwości rozwija się w dzieciństwie, jedynie postać pachowa ujawnia się w okresie dojrzewania. Nadpotliwość pierwotna bardzo niekorzystnie wpływa na jakość życia, gdyż zaburza kontakty społeczne, koleżeńskie, może być przyczyną depresji lub rezygnacji z uczestniczenia w spotkaniach towarzyskich

  Data dodania: 07 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Genelab Centrum Diagnostyki Genetycznej i Immunologicznej »

  Chcesz zapobiec powstawaniu chorób? Skorzystaj z oferty naszego laboratorium, które wykonuje testy genetyczne według najnowszych technologii. Oferujemy wam wykonanie takich testów, zawierających analizy genetyczne. Takie badanie pozwala zapobiec powstawaniu wielu różnych chorób, które są chorobami naszego wieku.

  Data dodania: 06 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Porady psychologiczne »

  Specjalistyczną pomoc, która jest psychoterapią online, można znaleźć w niewielu miejscach w sieci, chociaż jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby osób nieśmiałych i mających obawy przed udaniem się do lekarza na spotkanie w cztery oczy. Pomoc internetowa udzielana jest w komfortowych dla pacjenta warunkach przez całą dobę.

  Data dodania: 23 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • genmed.pl »

  Laboratorium Diagnostyki Molekularnej GenMed od ponad 10 lat zajmuje się wykonywaniem najwyższej jakości testów na ojcostwo. Rzetelność, poprawność i standardy analiz genetycznych wykonywanych przez GenMed potwierdzają uznawane na całym świecie, prestiżowe certyfikaty GEDNAP, jakie corocznie przyznawane są laboratorium.

  Data dodania: 01 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Leczenia Dyskopatii Tomasz Kęsy Reha-Master »

  Nasze centrum rehabilitacji specjalizuje się w leczeniu dyskopatii z wykorzystaniem nowoczesnych metod bezoperacyjnych. Posiadamy wysokie kwalifikacje i stale poszerzamy swoją wiedzę na temat dostępnych metod terapii, które pozwalają pomóc pacjentom zmagającym się z chorobami kręgosłupa i zmianami zwyrodnieniowymi stawów.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • STACJA ZDROWIE S.C. »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki wszystkie osoby, które pragną w odpowiedni sposób zadbać o swoje zdrowia. Nasi fizjoterapeuci są w stanie każdej osobie przedstawić odpowiednie ćwiczenia, które pozwolą na uzyskanie świetnego samopoczucia i świetnego wyglądu. Jak najbardziej warto zatem odpowiednio podchodzić do sprawy i wybierać naszą ofertę.

  Data dodania: 28 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA Sp. z o.o. Sp.K. »

  Klinika Osteopatii i Fizjoterapii REHAORTHOPEDICA z Krakowa jest miejscem, które rozwiązuje liczne problemy w obrębie kręgosłupa. Jej pracownicy lecza między innymi dyskopatie, niestabilność kręgosłupa, kręgozmyk, bóle kręgosłup, nerwobóle, zaburzenia ruchomości kręgosłupa, skoliozy, zmiany zwyrodnieniowe, wąski kanał kręgowy.

  Data dodania: 12 08 2018 · szczegóły wpisu »