Przychodnie poradnie specjalistyczne Podkategoria: Przychodnie poradnie specjalistyczne

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • medipol.pl »

  W naszej placówce medycznej oferujemy wszystkim pacjentom wysoki standard leczenia w ramach 15 różnych specjalności. Leczenie w naszych gabinetach jest realizowane przez zespół doświadczonych w pracy szpitalnej oraz klinicznej lekarzy specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej placówki medycznej!

  Data dodania: 16 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • medevac.com.pl »

  Zlokalizowane na terenie Łodzi centrum medyczne Medevac to niezwykle ceniony i popularny ośrodek, jaki zajmuje się między innymi rożnego rodzaju badaniami oraz leczeniem w dziedzinie dermatologii. Pracujący w nim dermatolodzy badają między innymi atypowe znamiona barwnikowe, miany przednowotworowe i nowotwory skóry, zmiany guzkowe skóry, leczą trądzik, choroby skórne, łuszczycę, a także wiele innych schorzeń. Już dziś możesz umówić się na swą pierwszą wizytę w tym cenionym ośrodku. Więcej na stronie www.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne Medica 2000 »

  Potrzebujesz wykonać badania do pracy? W takim razie bardzo dobrze trafiłeś, ponieważ w naszej przychodni załatwisz wszystko od razu bez czekania w długich kolejkach i marnowania całego dnia. Ze swojej strony gwarantujemy Ci pełen profesjonalizm i poważne podejście, bowiem zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla Ciebie zdrowie oraz Twój czas. Rejestracji możesz dokonać za pomocą telefonu lub na naszej stronie www, gdzie możesz również zapoznać się z niezbędnymi informacjami o specyfice działania naszej przychodni.

  Data dodania: 08 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet SHEA Marta Antoszczyk »

  Poznaj metodę Dorna! Jest ona oferowana w www. gabinetshea. pl! Pozwala na uporanie się ze wszelkimi dolegliwościami związanymi z bólami pleców i kręgosłupa oraz stawów obwodowych, które są spowodowane zaburzeniami statyczno-dynamicznymi układu kostnego i mięsniowo-więzadłowego. Pozbądź się bólu raz na zawsze!

  Data dodania: 28 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Genetyki Sądowej »

  Jeżeli interesują Cię profesjonalne badania genetyczne – zarówno z zakresu genetyki medycznej jak i weterynaryjnej, jak również badania DNA, czy też testy na ojcostwo oraz badania kryminalistyczne, skorzystaj z oferty, jaką przygotowało Instytut Genetyki Sądowej IGS – nowoczesne centrum laboratoryjne posiadające wszelkiego rodzaju certyfikaty potwierdzające jakość wykonywanych usług. Z nami ustalanie ojcostwa jest szybkie i pewne, a przy tym dostępne w przystępnej cenie. Poznaj szczegóły na naszej stronie www.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.cm-medica.pl »

  Centrum Medyczne „Medica” z Piaseczna to nowoczesna placówka prowadząca pełną gamę usług medycznych dla swoich klientów. W jej skład wchodzą Centrum Leczenia Uzależnień prowadzące także detoks 24h, Centrum Zdrowia Psychicznego, Centrum Rehabilitacji i Centrum Medyczne. Specjaliści Centrum to lekarze z wieloletnim doświadczeniem, zawsze otwarci na potrzeby pacjentów. To tutaj możesz otrzymać pomoc również na NFZ. Wejdź na stronę internetową Centrum i zapoznaj się z aktualnie dostępnym wykazem usług.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • PLUS-MED »

  Zgłoś się do naszego Centrum Medycznego Plus Med w Kielcach, jeśli masz problem zdrowotny, a my postaramy się go jak najszybciej rozwiązać i sprawdzić, że prędko wrócisz do zdrowia. Nasze specjalności to zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej (przede wszystkim leczenie żylaków) i medycyny estetycznej.

  Data dodania: 11 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Polecany dietetyk Warszawa »

  Nasza poradnia gwarantuje przygotowanie specjalnych zaleceni z zakresu diety dla osób z: Nadwagą oraz otyłością Schorzeniami przewodu pokarmowego Nadciśnieniem tętniczym Hiperlipidemią Cukrzycą Miażdżycą Nowotworami Chroniczną chorobą nerek Niedokrwistością Dną moczanową Kamicą żółciową Porady żywieniowe dla: Dzieci i młodzieży Osób w ciąży i karmiących Osób o zwiększonej aktywności ruchowej. Nasi wytrawni specjaliści są w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zagadnieniom. Dlatego możecie być pewni, iż konsultacja u nas będzie strzałem w dziesiątkę.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dorosłych według MobileMed.pl »

  Zajmujemy się realizowaniem na rzecz naszych pacjentów na terenie Warszawy szerokiego zakresu terapii, jak fizykoterapia oraz metod rehabilitacji. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów oraz certyfikowanych rehabilitantów, co pozwala nam zapewnić wszystkim naszym pacjentom profesjonalne oraz sprawdzone metody. Rehabilitację wykonujemy zarówno w naszych gabinetach, jak też jesteśmy w stanie darmowo dojechać do naszych pacjentów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do współpracy!

  Data dodania: 18 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Badań DNA Sp. z o.o. »

  Centrum Badań DNA jest placówką badawczą oferującą szeroką gamę nowoczesnych usług diagnostycznych związanych przede wszystkim z genetyką. Przeprowadzamy między innymi kompleksowe badania genetyczne, w tym badania DNA takie, jak choćby testy na ojcostwo. Ponadto, w palecie naszych usług znajdziesz między innymi badanie na boreliozę, testy na HPV, markery nowotworowe i znacznie więcej. Działamy, wykorzystując najlepsze osiągnięcia analityki medycznej oraz genetyki, dzięki czemu prezentujemy precyzyjne wyniki badań.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Centrum Rehabilitacji Artkinezis »

  Wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenie przez naszą firmę usług związanych z rehabilitacją pozwala nam zapewnić naszym pacjentom komfortowe warunki, w których wykonujemy terapie oraz zabiegi, jak też najnowsze metody realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Jednocześnie oferujemy wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów, w tym specjalistyczne porady lekarskie, które pozwalają na dopasowanie właściwych metod rehabilitacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do kontaktu!

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • http://centrumelastografii.pl »

  W ramach oferty naszej pracowni diagnostycznej jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom szeroki zakres usług związanych z diagnostyką chorób zarówno tkanek miękkich jak też chorób stawów. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam na wykonanie skutecznej diagnostyki w krótkim czasie. Dysponujemy również nowoczesnymi urządzeniami USG, dzięki czemu wykonujemy badania między innymi przed wykonaniem takich zabiegów, jak biopsja wątroby. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej pracowni!

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog w Katowicach »

  Prowadzenie własnej firmy czy też praca na stanowisku kierowniczym lub bardzo odpowiedzialnym nieraz sprawia, że popadamy w problemy emocjonalne jest to spowodowane stresem i rozlicznymi napięciami. Może to doprowadzić nawet do poważnych i długotrwałych zaburzeń i dlatego dobrze jest wiedzieć, w jaki sposób rozładowywać pojawiające się napięcia. Może w tym pomóc nasze centrum psychoterapii. Warto sprawdzić całą ofertę. Strefa Bytu pomaga także rodzicom, osobom młodym czy dzieciom.. Zapraszamy po profesjonalną pomoc.

  Data dodania: 08 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • DF MEDICA POLSKA »

  W pełni nowoczesny ośrodek badawczy DF Medica to idealne miejsce, gdzie możesz znaleźć najlepszych specjalistów, którzy zajmują się prowadzeniem badań genetycznych w zakresie zdrowego odżywiania i diety. Zapewniamy Ci miarodajne wyniki, które na pewno przyczynią się do tego, że jeszcze skuteczniej zadbasz o swoje zdrowie.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • USG piersi Wroclaw »

  Gorąco zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej pracowni, w której realizujemy badania obrazowe przy pomocy aparatu USG a także używając nowoczesną metodę jaką jest elastografia. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt medyczny, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać badania takie jak USG węzłów chłonnych czy USG brzucha. W dodatku nasi specjaliści wykonują badania jak np. dopplerowskie USG tętnic dogłowowych oraz dodatkowo badanie elastografii wątroby. Należy tutaj powiedzieć, że elastografia to metoda bezinwazyjna, a zatem o wiele bezpieczniejszą niż biopsja, dającą jednocześnie niezwykle dokładne efekty badania. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie i wykonują wiele badań obrazowych zachowując sporą staranność w trakcie wykonywania badań.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niechrapanie.pl »

  Działamy na rynku medycznym, na którym w naszym ośrodku jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom wykonanie profesjonalnych usług diagnostycznych oraz leczenia schorzeń takich jak bezdechy senne, schorzenia laryngologiczne oraz okulistyczne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w ramach naszej strony!

  Data dodania: 05 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Medical Diamonds »

  „Medical Diamonds” to klinika, która znajduje się w Warszawie. Ciągle staramy się poszerzać możliwości naszej kliniki. Inwestujemy w nowoczesny sprzęt oraz w szkolenia lekarzy, którzy u nas pracują. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy czuł się w naszej klinice swobodnie, a także otrzymał profesjonalną pomoc medyczną. Pracuje u nas wielu lekarzy wśród, których znaleźć można między innymi skorzystać z pomocy takich specjalistów jak: kardiolog, ginekolog, dietetyk i wielu innych specjalistów. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 28 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Implantologia - profesjonalna klinika »

  Klinika Implantologii oferuje profesjonalne kuracje implantologiczne i implantoprotetyczne. Przez zabiegi pacjenci mają szansę zlikwidować zarówno nieduże ubytki, jak i zdobyć zupełnie nowe zęby. Klinika oferuje swoje doskonałe usługi na obszarze Szczecina, gdzie znajduje się jej siedziba. Obsługa kliniki to rzesza dyplomowanych specjalistów w zakresie ortodoncji, wciąż podnoszących swoją wiedzę. Szczecin - Podzamcze, ul. Wielka Odrzańska 31 b, tel. +48 91 812 88 88, rejestracja@stomatologia.szczecin.pl

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Operacja zaćmy Kraków »

  Dzięki rozwojowi techniki oraz postępowi w medycynie zaćma dołączyła do grupy chorób leczonych za pomocą operacji. W Krakowie takie zabiegi przeprowadzane są min. w prywatnym gabinecie okulistycznym www. okulista. com. pl. Jest to miejsce na mapie miasta, dzięki któremu setki pacjentów mogą cieszyć się zdrowym i sprawnym wzrokiem.

  Data dodania: 14 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fotona4D »

  Potrzebujesz wyglądać lepiej? Jeżeli tak to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W zakres usług, które realizujemy wchodzi między innymi medycyna regeneracyjna. Mamy świetną kadrę specjalistów oraz bardzo nowoczesny sprzęt. Wykonujemy między innymi zabiegi Fotona4D. Gwarantujemy, że każdy będzie zadowolony z naszych usług.

  Data dodania: 13 11 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przychodnie poradnie specjalistyczne

Przychodnie poradnie specjalistyczne - nowa strona:

Adres: