Strony związane z hasłem 'centrum medyczne':

 • medevac.com.pl »

  Zlokalizowane na terenie Łodzi centrum medyczne Medevac to niezwykle ceniony i popularny ośrodek, jaki zajmuje się między innymi rożnego rodzaju badaniami oraz leczeniem w dziedzinie dermatologii. Pracujący w nim dermatolodzy badają między innymi atypowe znamiona barwnikowe, miany przednowotworowe i nowotwory skóry, zmiany guzkowe skóry, leczą trądzik, choroby skórne, łuszczycę, a także wiele innych schorzeń. Już dziś możesz umówić się na swą pierwszą wizytę w tym cenionym ośrodku. Więcej na stronie www.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne Medica 2000 »

  Potrzebujesz wykonać badania do pracy? W takim razie bardzo dobrze trafiłeś, ponieważ w naszej przychodni załatwisz wszystko od razu bez czekania w długich kolejkach i marnowania całego dnia. Ze swojej strony gwarantujemy Ci pełen profesjonalizm i poważne podejście, bowiem zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla Ciebie zdrowie oraz Twój czas. Rejestracji możesz dokonać za pomocą telefonu lub na naszej stronie www, gdzie możesz również zapoznać się z niezbędnymi informacjami o specyfice działania naszej przychodni.

  Data dodania: 08 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Niechrapanie.pl »

  Działamy na rynku medycznym, na którym w naszym ośrodku jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom wykonanie profesjonalnych usług diagnostycznych oraz leczenia schorzeń takich jak bezdechy senne, schorzenia laryngologiczne oraz okulistyczne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w ramach naszej strony!

  Data dodania: 05 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • EVIMED »

  Masz jakieś problemy endokrynologiczne? Szukasz pomocy u specjalisty i chciałbyś trafić w dobre ręce? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Zobacz jakich fachowców zatrudniamy w naszej klinice, sprawdź jak działamy i już teraz umów się na konsultację. Jesteśmy przekonani, że staniemy na wysokości zadnia i szybko zdiagnozujemy Twoją chorobę.

  Data dodania: 27 04 2017 · szczegóły wpisu »