Strony związane z hasłem 'chirurgia plastyczna':

 • PLUS-MED »

  Zgłoś się do naszego Centrum Medycznego Plus Med w Kielcach, jeśli masz problem zdrowotny, a my postaramy się go jak najszybciej rozwiązać i sprawdzić, że prędko wrócisz do zdrowia. Nasze specjalności to zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej (przede wszystkim leczenie żylaków) i medycyny estetycznej.

  Data dodania: 11 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bożena Jaklik »

  Musisz zrobić zmniejszenie piersi ponieważ już masz dość problemów z biustem? Nasz gabinet gwarantuje wam dyskrecje oraz profesjonalizm jeśli chodzi o tego typu zabiegi. Jako jedyni na rynku zapewniamy indywidualne konsultacje, dzięki którym dowiesz się dokładnie jak taka operacja plastyczna będzie wyglądać. Zdecydowanie polecamy wam zapoznać się z naszą ofertą!

  Data dodania: 11 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • dr Grzesiak Chirurg Plastyczny »

  Specjalnością naszej kliniki jest realizowanie zarówno usług z zakresu medycyny estetycznej a także zabiegów chirurgii plastycznej. Działamy na terenie Warszawy, gdzie naszym pacjentom zapewniamy zarówno komfortowe warunki, w których realizowane są zabiegi oraz najwyższy standard usług. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • ELITE Centrum Laseroterapii »

  Klinika Elite to najlepsze miejsce, aby poprawić swój wygląd i samopoczucie. Dzięki skorzystaniu z kliniki i jej oferty można bardzo wiele zyskać i być z tej naprawdę bardzo zadowolonym i szczęśliwym z postawienia na tę. Wszystkie zabiegi w klinice wykonywane są przez prawdziwych profesjonalistów, którzy posiadają gigantyczną wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i są w stanie przeprowadzić zabiegi.

  Data dodania: 14 02 2018 · szczegóły wpisu »