Strony związane z hasłem 'implanty':

 • Protetyka Szczecin »

  Jesteśmy kliniką stomatologiczną w Szczecinie z długoletnią praktyką. Nasze usługi obejmują zarówno dorosłych, jak i dzieci. A dzięki naszym wysoko wykształconym, wykwalifikowanym, a również doświadczonym specjalistom gwarantujemy wysoką jakość naszych usług. By dowiedzieć się o nas nieco więcej i zapoznać ze szczegółami naszej oferty wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową, serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Implanty zębów »

  Już niemalże 50 lat nasz klinika stomatologii estetycznej zajmuje się profesjonalnym leczeniem zębów i ich estetyką u naszych pacjentów. Nasz zespół liczy sobie kilka bardzo doświadczonych osób, którzy codziennie poszerzają swoją wiedzę i wyjeżdżają na różne szkolenia. Wszystko po to, abyś Ty mógł liczyć na jak najlepsze leczenie i poprawę samopoczucia, które może być zepsute przez Twoje zęby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, którą znajdziesz na stronie www naszej kliniki, wierzymy, że podejmiesz właściwą decyzję.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Implantologia - profesjonalna klinika »

  Klinika Implantologii oferuje profesjonalne kuracje implantologiczne i implantoprotetyczne. Przez zabiegi pacjenci mają szansę zlikwidować zarówno nieduże ubytki, jak i zdobyć zupełnie nowe zęby. Klinika oferuje swoje doskonałe usługi na obszarze Szczecina, gdzie znajduje się jej siedziba. Obsługa kliniki to rzesza dyplomowanych specjalistów w zakresie ortodoncji, wciąż podnoszących swoją wiedzę. Szczecin - Podzamcze, ul. Wielka Odrzańska 31 b, tel. +48 91 812 88 88, rejestracja@stomatologia.szczecin.pl

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Implanty cennik Szczecin »

  Jeśli wybierasz się do stomatologa, przede wszystkim musisz wybrać tego, który jest uznawany za najlepszego w mieście. Jeśli chodzi o gabinety stomatologiczne w Szczecinie, to na pewno tutaj najlepiej postrzegany jest nasz gabinet, który jest punktem niezwykle cenionym przez wszystkich naszych klientów. Sam się o tym przekonaj.

  Data dodania: 09 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu »

  Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu to godny zaufania szpital, którego siedziba znajduje się w Warszawie. Jest to również instytut badawczy, w którym stale prowadzona jest działalność naukowa, mająca na celu optymalizację procesów takich jak leczenie głuchoty i poprawę jakości życia pacjentów.

  Data dodania: 21 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • smigiel.net »

  Klinika Implantologiczna Państwa Śmigiel to jedna z najlepszych klinik implantologicznych w Polsce. Swoją renomę zapewniają doskonałemu podejściu do pacjenta i profesjonalizmowi, który pozwala skutecznie pomagać osobom w potrzebie. Jedną z ich największych zalet, jest leczenie bez bólu. Wielu ludzi, także tych dorosłych boi sie stomatologów ze względu na towarzyszący zabiegowi ból. Pracownicy tej kliniki zasięgnęli do arsenału współczesnych dokonań medycyny i stosują wszelkie dostępne metody znieczulenia.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • UNIDENT UNION Dental Spa »

  Jesteśmy najlepszą kliniką stomatologiczną w Polsce. Naszym klientom oferujemy pomoc dentystyczną na najwyższym poziomie, aby mieli Państwo zaufanie do naszej firmy. Dzięki nam będą mogli Państwo wstawić implanty zębowe czy korony porcelanowe. Zachęcamy do skorzystania z usług United Union Dental Spa.

  Data dodania: 30 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • implantica.opole.pl »

  Korzyści z implantów stomatologicznych, które oferuje dentysta opole są bardzo duże w porównaniu do innych środków naprawczych, takich jak mosty czy protezy. Implanty opole są również zalecane, gdy pacjent cierpi na utratę zębów z powodu próchnicy zębów, zapalenia przyzębia, utraty zębów z powodu urazu w jamie ustnej, jak również nadmiernego zużycia zębów.

  Data dodania: 29 07 2018 · szczegóły wpisu »