Strony związane z hasłem 'psychologia':

 • Centrum Psychologii i Psychoterapii »

  Często w naszym życiu przydarzają się sytuacje lepsze lub gorsze. Z niektórymi ciężko jest sobie samemu poradzić i wtedy do akcji wkracza psycholog Bytom, który swoją pomocą może wskazać Ci odpowiednią ścieżkę, którą należy podążać, aby odzyskać pełną równowagę psychiczną. Nie ma się co obawiać, gdyż każdy ma prawo do pewnych słabości i nie jest to powód do wstydu. Wejdź na naszą stronę, gdzie możesz poczytać o naszym specjaliście i znaleźć dane kontaktowe służące umówieniu się na konkretny termin wizyty.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja »

  W naszym centrum specjalizujemy się w realizowaniu różnego rodzaju terapii psychologicznych, psychoterapeutycznych. Posiadamy kadrę doświadczonych oraz doskonale wykształconych specjalistów, którzy prowadzą sesje terapeutyczne, grupowe warsztaty oraz treningi. Gwarantujemy indywidualnie dopasowane formy terapeutyczne, które pozwalają na możliwość lepszego poznania samych siebie a jednocześnie poszerzenie własnej świadomości. Zapraszamy do odwidzenia naszej strony firmowej oraz do zapoznania się z pełną ofertą!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog w Katowicach »

  Prowadzenie własnej firmy czy też praca na stanowisku kierowniczym lub bardzo odpowiedzialnym nieraz sprawia, że popadamy w problemy emocjonalne jest to spowodowane stresem i rozlicznymi napięciami. Może to doprowadzić nawet do poważnych i długotrwałych zaburzeń i dlatego dobrze jest wiedzieć, w jaki sposób rozładowywać pojawiające się napięcia. Może w tym pomóc nasze centrum psychoterapii. Warto sprawdzić całą ofertę. Strefa Bytu pomaga także rodzicom, osobom młodym czy dzieciom.. Zapraszamy po profesjonalną pomoc.

  Data dodania: 08 02 2015 · szczegóły wpisu »