Strony związane z hasłem 'psychoterapia':

 • Psycholog »

  Wprawdzie w modzie jest bycie istotą aktywną dynamiczną oraz nie bojącą się wyzwań to jednak w rzeczywistości bywa już różnie. Z racji wszędobylskiej presji mnóstwo jednostek ukrywa nasze problemy przed najbliższymi. Takie postępowania są niestety nie mniej niebezpieczne niżeli same przypadłości. Dlatego również zamiast tłumić w sobie owe problemy warto zapisać się na konsultacjepsychologiczne.pl, co pozwoli z pomocą terapeuty finalnie odzyskać radość z życia. Lokalny gabinet psychologiczny proponuje również pomoc w zmaganiu się z nałogami, mentoring zawodowy, a ponadto testy psychologiczne.

  Data dodania: 09 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia - Elżbieta Marchlewicz »

  Ogromną sztuką jest przyznać się przed samym sobą, iż potrzebuje się pomocy z zewnątrz. Zamiast więc maskować nasze nierozwiązane problemy przed światem peryferyjnym lepiej wykorzystać z doświadczonego wsparcia. Tegoż typu pomocą psychologiczną zajmuje się Elżbieta Marchlewicz, która udziela wiele informacji na temat własnej działalności na stronie Marchlewicz.com.pl. Odwiedziny na tejże stronie internetowej potrzebne są również dla jednostek pragnących dokonać właściwych dla klasy życia reform. W tychże i wielu innych wypadkach należałoby skorzystać z formularza kontaktowego i umówić się na konsultację.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Strategia psychoterapii dostępna w naszym gabinecie jest właściwa polecenia w wypadku, kiedy u chorych przebiegają dolegliwości w zależnościach interpersonalnych. Jest ona praktykowana tylko w przypadku gdy obie strony sporu decydują się na rozpoczęcie dyskusji. Psychoterapia jest również przydzielona do osób potrzebujących usprawnić i umocnić swoje relacje z środowiskiem. Ważnym celem swej terapeutyki jest nabycie w jej trakcie jak najodpowiedniejszego zrozumienia się partnerów oraz wspólne pracowanie nad przebiegiem każdego z partnerów. Nasza terapia osiąga sukces w wypadku, gdy pacjenci są zmotywowani w konfrontacji z problemami. Nie odkładaj zgłoś się także teraz!

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog - Sylwia Hofman »

  Pani Sylwia Hofman jest wykształconym psychologiem, jaki ma rozległe doświadczenie zawodowe jako psycholog szkolny (na wszelkich etapach edukacyjnych). Dodatkowo posiada ona też doświadczenie zawodowe w pracy z osobami bezrobotnymi oraz pracującymi. Trzeba także nadmienić, iż pani Sylwia Hofman prowadzi treningi i szkolenia dla firm, stowarzyszeń a także klientów indywidualnych z zakresu rozwoju osobistego i tzw. kompetencji miękkich (soft skills). Posiada w tej kwestii ogromne doświadczenie, co na pewno ciebie zadowoli. Trzeba podkreślić, iż wykryjesz tutaj wszystkie aktualności dotyczące prowadzonych grup rozwoju osobistego, szkoleń i wykładów. Zapewniamy, ze będziesz zadowolony z uzyskanej pomocy.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak »

  Zajmuję się psychoterapią i psychologią na Śląsku, mam swój gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Moja pomoc jest skierowana do wszystkich osób jak dorosłych i dzieci czy młodzieży.

  Jeżeli nie jesteś świadom tego czy potrzebujesz pomocy, a masz jakiś wewnętrzny niepokój lub coraz częściej wolisz zostawać w domu niż gdzieś wychodzić wtedy można zastanowić nad konsultacją psychologiczną np. u mnie w gabinecie w Katowicach. Po takim wizycie można stwierdzić czy człowiek potrzebuje kolejnych wizyt, które ustalą przyczynę choroby i rozwiązanie tego.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Mitem jest zapewnienie, że do wystąpienia z jakiegokolwiek uzależnienia wystarczy tylko duża ilość silnej chęci. Zapewne jest ona wskazana, ale dodatkowo koniecznie jest podanie właściwych postępowań leczniczych. W żadnym wypadku start w terapii nie jest cechą słabości. Należałoby dać sobie okazję oraz wykorzystaj fachową wiedzę naszej kuracji uzależnień. Wpadnij na Psycholog-Uzaleznien.pl oraz skontaktuj się na konsultację. My ze swej strony dostarczamy bezdyskusyjną dyskrecję i przede wszystkim efektywność leczenia.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja »

  W naszym centrum specjalizujemy się w realizowaniu różnego rodzaju terapii psychologicznych, psychoterapeutycznych. Posiadamy kadrę doświadczonych oraz doskonale wykształconych specjalistów, którzy prowadzą sesje terapeutyczne, grupowe warsztaty oraz treningi. Gwarantujemy indywidualnie dopasowane formy terapeutyczne, które pozwalają na możliwość lepszego poznania samych siebie a jednocześnie poszerzenie własnej świadomości. Zapraszamy do odwidzenia naszej strony firmowej oraz do zapoznania się z pełną ofertą!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia dzieci Śląsk »

  Dziecko takie małe, a nieraz od samego początku boryka się z trudnościami życia codziennego. Jeśli zauważysz niepokojące zmiany w zachowaniu swojego dziecka z pewnością musisz udać się do specjalisty aby zdiagnozować zaistniały problem. Małe dzieci mają to do siebie, że nie powiedzą co je trapi żeby nie martwić rodzica. Dlatego właśnie powstała nasza poradnia. Nasi specjaliści zajmują się nawet najtrudniejszymi przypadkami. Stosujemy również psychoterapię dla dzieci w celu poprawy jego samopoczucia.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • polskineuropsycholog.co.uk »

  Profesjonalna oferta gabinetu Balance&Change obejmuje skuteczną pomoc psychologa w Londynie. Jest to polski psycholog z Londynu, który zapewnia pomoc Polakom mieszkającym w tym mieście. Oferta obejmuje terapię indywidualną, terapię par oraz neuropsychologię pozwalającą zwalczyć między innymi problemy z pamięcią.

  Data dodania: 01 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • www.szczepaniak-psychology.eu »

  Psychoterapeuta Jolanta Szczepaniak specjalista terapii par z Warszawy zaprasza w gabinecie Psychoterapii na Muranowie.
  Jeśli wasze małżeństwo lub wasz związek partnerski przeżywa głęboki kryzys więzi, a wy dojrzeliście do podjęcia decyzji o wizycie u psychologa to zapraszam do swojego gabinetu psychoterapii w Warszawie oraz na www. szczepaniak-psychology. eu
  Im wcześniej podejmiecie decyzję o leczeniu to tym większe szanse na szybkie przezwyciężenie kryzysu w związku.
  W trakcie spotkań wspólnie poszukamy sposobów na zażegnanie kryzysu.
  Udzielam konsultacji w zakresie:
  - terapia uzależnień
  - terapia rodzin
  - terapia par
  - terapia małżeństw
  - diagnoza psychologiczna
  - diagnoza zawodowa
  Zapraszam na spotkania terapeutyczne i konsultacje w gabinecie psychoterapeuty w Warszawa-Śródmieście lub na konsultacje online na Skypie. Szczegóły na www. szczepaniak-psychology. eu

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapiadom.pl »

  W Ośrodku Psychoterapii dzieci, młodzieży i dorosłych Dom w Białymstoku świadczymy pomoc osobom doświadczającym trudności w różnorodnych obszarach sfery psychicznej. Nasi psychoterapeuci i pedagodzy korzystają z szerokiego spektrum podejść terapeutycznych. Swoją pracę opierają na wiedzy oraz doświadczeniu. Do każdego Pacjenta podchodzą w sposób indywidualny.

  Data dodania: 20 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Trudniejszy etap w istnieniu nie musi od razu oznaczać dysfunkcyjnych zachowań. Jest to wprawdzie moment, kiedy niezbędna jest psychoterapia. Jest to obowiązkowa sytuacja skoro planujemy na nowo zregenerować własne istnienie. Dlatego także w takich tylko sytuacjach jedną ze skuteczniejszych strategii jest oczywiście kuracja w poradni psychoterapii psychodynamicznej. Wiele na jej temat potrafisz się dowiedzieć pod adresem http://www.psychoterapia-rm.pl/. Nie odkładaj już przeciągle oraz przekształć prywatne istnienie już dzisiaj. Psycholog Warszawa liczy dzisiaj na Ciebie!

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »