Strony związane z hasłem 'terapia uzależnień':

 • www.cm-medica.pl »

  Centrum Medyczne „Medica” z Piaseczna to nowoczesna placówka prowadząca pełną gamę usług medycznych dla swoich klientów. W jej skład wchodzą Centrum Leczenia Uzależnień prowadzące także detoks 24h, Centrum Zdrowia Psychicznego, Centrum Rehabilitacji i Centrum Medyczne. Specjaliści Centrum to lekarze z wieloletnim doświadczeniem, zawsze otwarci na potrzeby pacjentów. To tutaj możesz otrzymać pomoc również na NFZ. Wejdź na stronę internetową Centrum i zapoznaj się z aktualnie dostępnym wykazem usług.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień »

  Gdy człowiek przerywa dłuższe picie lub zmniejsza ilość wypijanego trunku pojawiają się bardzo przykre objawy – niepokój i drażliwość, dreszcze i drżenie kończyn, skurcze mięśniowe, potliwość, mdłości, wymioty, bezsenność, a nawet zaburzenia świadomości i majaczenia.U niektórych mogą pojawić się omamy – dźwięki lub obrazy dla innych niewidoczne. Osoba uzależniona odkrywa, że można usunąć te cierpienia przy pomocy alkoholu. Klin zaczyna skutkować.Występuje ograniczenie zdolności powstrzymywania się od picia. Zdarza się, że część osób może odraczać czy opóźniać rozpoczęcie picia. Natomiast po wypiciu pierwszej dawki alkoholu pojawia się niezdolność do decydowania o ilości wypijanego alkoholu i o momencie przerwania picia.Zadzwoń i poczuj się wolny 609 88 13 88.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Mitem jest zapewnienie, że do wystąpienia z jakiegokolwiek uzależnienia wystarczy tylko duża ilość silnej chęci. Zapewne jest ona wskazana, ale dodatkowo koniecznie jest podanie właściwych postępowań leczniczych. W żadnym wypadku start w terapii nie jest cechą słabości. Należałoby dać sobie okazję oraz wykorzystaj fachową wiedzę naszej kuracji uzależnień. Wpadnij na Psycholog-Uzaleznien.pl oraz skontaktuj się na konsultację. My ze swej strony dostarczamy bezdyskusyjną dyskrecję i przede wszystkim efektywność leczenia.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Alkoholizm Częstochowa »

  Jeśli w twojej familii jest problem alkoholizmu bądź uzależnień kierujących do kłótni, a nawet rozpadu rodziny niezwłocznie poszukaj rady w polskim instytucie terapii uzależnień, a my zajmiemy się wszystkim, by uzależnione postaci powróciły do zdrowia i bawiły się powtórnie życiem: sobermed.pl. Uzależnienia często zaczynają się niewinnie, lecz z czasem osoba chora przestaje już kontrolować własne postępowanie jest odseparowana od rzeczywistości i racja zawsze będzie po jej stronie. Dlatego pomóż chorej osobie i zasugeruj jej spotkanie z nami.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek terapii uzależnień »

  Najlepszy i najskuteczniejszy prywatny ośrodek terapii uzależnień znajdziesz na naszej stronie internetowej http://www. terapia-u. pl/o-nas/. Nasza wyszkolona kadra cechuje się indywidualnym oraz bardzo ludzkim podejściem do problemu jakim jest uzależnienie. Jeśli szukasz odpowiedniego ośrodka dla siebie lub kogoś bliskiego skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 03 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.szczepaniak-psychology.eu »

  Psychoterapeuta Jolanta Szczepaniak specjalista terapii par z Warszawy zaprasza w gabinecie Psychoterapii na Muranowie.
  Jeśli wasze małżeństwo lub wasz związek partnerski przeżywa głęboki kryzys więzi, a wy dojrzeliście do podjęcia decyzji o wizycie u psychologa to zapraszam do swojego gabinetu psychoterapii w Warszawie oraz na www. szczepaniak-psychology. eu
  Im wcześniej podejmiecie decyzję o leczeniu to tym większe szanse na szybkie przezwyciężenie kryzysu w związku.
  W trakcie spotkań wspólnie poszukamy sposobów na zażegnanie kryzysu.
  Udzielam konsultacji w zakresie:
  - terapia uzależnień
  - terapia rodzin
  - terapia par
  - terapia małżeństw
  - diagnoza psychologiczna
  - diagnoza zawodowa
  Zapraszam na spotkania terapeutyczne i konsultacje w gabinecie psychoterapeuty w Warszawa-Śródmieście lub na konsultacje online na Skypie. Szczegóły na www. szczepaniak-psychology. eu

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapiadom.pl »

  W Ośrodku Psychoterapii dzieci, młodzieży i dorosłych Dom w Białymstoku świadczymy pomoc osobom doświadczającym trudności w różnorodnych obszarach sfery psychicznej. Nasi psychoterapeuci i pedagodzy korzystają z szerokiego spektrum podejść terapeutycznych. Swoją pracę opierają na wiedzy oraz doświadczeniu. Do każdego Pacjenta podchodzą w sposób indywidualny.

  Data dodania: 20 01 2018 · szczegóły wpisu »